Polecamy

Październikowe premiery DVD i Blu-Ray od MPLC (2023)

Data dodania: 27.09.2023

Październikowe premiery DVD i Blu-Ray od MPLC (2023)

Przedstawiamy listę premierowych wydań filmów na DVD i BD objętych Parasolem Licencyjnym ® MPLC.

 

 

12.10.2023

Barbie i jej siostry w krainie kucyków (2023) – Universal – Barbie i jej siostry wyruszają w podróż do Szwajcarii, w majestatyczne Alpy, gdzie spędzą niezapomniane wakacje na obozie jeździeckim! Barbie nie może się doczekać, kiedy znajdzie nowego kucyka, którego będzie mogła zabrać do Malibu.  Stacie planuje udowodnić wszystkim, że doskonale radzi sobie w siodle. Chelsea™ marzy tylko o tym, aby dosiąść jak największego konia, zaś Skipper cóż, ona jako jedyna jest bardziej zainteresowana podziwianiem i opisywaniem wspaniałych, górskich krajobrazów. Wakacje sióstr zaczynają się całkiem zwyczajnie, lecz kiedy Barbie™ odkrywa tajemniczego, dzikiego kucyka w pobliskich lasach, ich wyprawa staje się w pełni magiczna!

Barbie i jej siostry w krainie kucyków

12.10.2023

Barbie i magiczne baletki (2023) – Universal – Tańcz z Barbie w magicznej przygodzie, w której Barbie wciela się w rolę Kristyn - baleriny z wielkimi marzeniami! W momencie, kiedy zakłada parę lśniących, różowych baletek wraz z najlepszą przyjaciółką Hailey przenosi się do niezwykłego świata baletu. Właśnie tam Kristyn™ odkrywa, jak pokonać złą Królową Śniegu – powinna występować w swoich ulubionych utworach baletowych. Kristyn™ tańczy więc w legendarnych przedstawieniach takich jak, Giselle czy Jezioro Łabędzie i odbywa cudowną podróż do krainy, w której jeśli, podążasz za głosem serca, marzenia się spełniają!

Barbie i magiczne baletki

12.10.2023

Miss Kraken. Ruby Gillmann (2023) Ruby Gillman, Teenage Kraken – Dreamworks – Zanurz się w burzliwych wodach szkolnych doświadczeń, dzięki wzruszającej komedii o nieśmiałej nastolatce, która odkrywa, że należy do królewskiego rodu mitycznych morskich stworów – krakenów, a jej prawdziwym przeznaczeniem jest odziedziczyć tron po swojej babci. Samo ukrywanie się wśród ludzi jest dla Ruby wystarczająco trudne, a okazuje się, że jej powszechnie lubiana nowa przyjaciółka Chelsea jest syreną! Syreny od wieków walczyły z krakenami o panowanie w oceanie, a teraz Chelsea wyszła na ląd, aby polubownie zakończyć ten konflikt. Okazuje się jednak, że Chelsea jest oszustką, a Ruby będzie musiała zaakceptować to, kim tak naprawdę jest i stać się, dosłownie i w przenośni, wielka, aby ochronić najbliższych.

Miss Kraken. Ruby Gillmann

16.10.2023

Transformers: Przebudzenie Bestii (2023) Transformers: Rise of the Beasts – Paramount – OPTIMUS PRIME i AUTOBOTY w nowej, pełnej adrenaliny przygodzie. W obliczu grożącego planecie niebezpieczeństwa Transformersi muszą połączyć siły z potężną frakcją Maximali, aby wziąć udział w ostatecznej bitwie o ocalenie Ziemi. Gdy los ludzkości bedzie zagrożony, Noah (Anthony Ramos) i Elena (Dominique Fishback) zrobią co tylko w ich mocy, by pomóc w ostatecznej walce o ocalenie Ziemi w nowym, ekscytującym rozdziale sagi z cyklu TRANSFORMERS.

Transformers: Przebudzenie Bestii

16.10.2023

Między nami żywiołami (2023) Elemental – Disney – W „Między nami żywiołami” Disney i Pixar przedstawiają Żywiołowo oraz jego niezwykłych mieszkańców, reprezentujących światy Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza! Poznajcie Iskrę - stanowczą, bystrą i wybuchową dziewczynę, która zaprzyjaźnia się z pogodnym i beztroskim Wodkiem. Ta znajomość sprawia, że zaczyna wątpić w zasady rządzące ich światem.

Między nami żywiołami

27.10.2023

Scooby-Doo i Superpies! (2023) Scooby-Doo and Krypto, too! – Warner Bros. – Kiedy Liga Sprawiedliwości ginie bez śladu, a złoczyńcy opanowują Metropolis, tylko jedna ekipa może rozwiązać zagadkę: Scooby-Doo i jego paczka! Ale zaraz! W mieście jest nowy pies – Krypto – obdarzony supermocą Superpies Supermana. Brygada Detektywów będzie potrzebowała wszelkiej pomocy, kiedy duchy staną na drodze Ligi.

Scooby-Doo i Superpies!

27.10.2023

The Meg 2: Głębia (2023) The Meg 2: The Trench – Warner Bros. – Kontynuacja hitu kinowego z 2018 roku. Przygotuj się na największy zastrzyk adrenaliny. Jonas Taylor (Jason Statham) i Jiuming Zhang (Wu Jing) przewodzą ekipie śmiałych naukowców, którzy w głębinach oceanu stają do zaciętej walki z ogromnymi megalodonami i bezwzględnymi niszczycielami środowiska.

The Meg 2: Głębia

30.10.2023

Mission: Impossible 7 - Dead Reckoning - Part One (2023) – Paramount – Siódma część serii Mission: Impossible z Tomem Cruisem w roli głównej, to kino akcji w najlepszym wydaniu. Ethan Hunt wraz z ekipą IMF trafiają na trop tajnej broni, która w nieodpowiednich rękach może zagrozić losom całego świata.

Mission: Impossible 7

31.10.2023

Nawiedzony Dwór (2023) Haunted Mansion – Disney – „Nawiedzony dwór” to zainspirowany klasyczną atrakcją parku rozrywki film z gwiazdorską obsadą. Opowiada historię kobiety (Rosario Dawson) i jej syna, którzy zatrudniają zwariowaną ekipę tak zwanych ekspertów od duchów, by pozbyć się z domu niechcianych współlokatorów z zaświatów.

Nawiedzony Dwór


Materiał MPLC (Sponsorowany)


Projekt SBPProjekt SBP
Projekt SBPProjekt SBP
Projekt SBPProjekt SBP
Serwis SBPSerwis SBP
Projekt SBPProjekt SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP